Husk rabatt på campingplasser i sommer!

FOTO: Valdres Camping

​NBCC har en rekke rabattavtaler på campingplasser som våre medlemmer kan benytte seg av når de er ute å reiser.

NBCC CAMP

1. januar 2022 ble NBCC Topp Camping til NBCC CAMP. Dette er campingplasser vi samarbeider med hvor det er medlemmene som har valgt ut plassene. Det er ikke alltid de flotteste plassene, men det er plasser hvor caravanistene blir godt mottatt av vertskapet. Et sted hvor det er spesielt godt renhold, og hvor det er trygge forhold for barn. Med andre ord et sted hvor det er hyggelig å være.​

Medlemmer av Norsk Bobil og Caravan Club, Caravan Club of Sweden og SF Caravan Finland får på disse plassene rabatt per døgn. Stemplingskortene som var i bruk hos NBCC Topp Camping er avviklet, og eventuelle ikke oppbrukte kort kan ikke lenger brukes.

Oversikt over alle plassene og hvilke døgnrabatter som gjelder finner du på www.nbocc.no > Medlemsfordeler  > N​BCC ​CAMP​​.


Vi minner om på at vi har rabattavtaler på campingplasser i Europa også:​

First_Camp_logo_red_RGB.jpgMedlemmer av Norsk Bobil og Caravan Club får 20 % rabatt på campingovernatting på campingplasser i First Camp campingkjede i Danmark og Sverige​​. Booking gjøres på www.firstcamp.se med rabattkode, som du finner på Min Side > Rabatter, feltet for rabattkode kommer ved betaling, fyll inn koden og trykk på "Använd rabattkod". Rabatten gjelder for hele 2022, med unntak av ukene 28, 29 og 30, og gjelder kun nybooking eller forhåndsbooking og kan ikke kombineres med andre rabatter eller tilbud, gjelder ikke sesonggjester.

Den svenske og den finske caravan klubben

NBCCs medlemmer vil også få rabatt på campingplasser som drives av Caravan Club of Sweden. Rabatten vil for våre medlemmer være på lik linje med det medlemmene i Caravan Club of Sweden får, du trenger bare å vise frem et gyldig medlemskort fra NBCC. Se oversikt over de svenske plassene på caravanclub.se.

Medlemmene våre​ får også rabatt på campingplassene til den finske klubben, SF Caravan Ry. Oversikten over disse plassene finner du på SF Caravan Ry sine hjemmesider (OBS! Nettsiden er hovedsakelig på finsk).​

Campingplasser i Europa​​

NBCC har avtaler med en rekke utenlandske campingplasser hvor rabattene kan variere noe, men de fleste gir ti prosent på overnatting. Andre har rabatter på tilleggstjenester. Oversikten over disse plassene finner du på ​Europa Camping​.

​​Camping Card International (CCI) o​g Camping Key Europe​ (CKE)

Begge disse campingkortene gir rabatter på en rekke campingplasser i Europa. Les mer om bestilling av kortene og fordelene de gir under Rabatter på campingkort​.​​

Lavsesong rabatt i Europa

Norsk Bobil og Caravan Club tilbyr sine medlemmer ACSI rabattkort som gir sterkt reduserte campingpriser utenfor sesongen. Prisen inkluderer plass for bobil, campingvogn med fortelt, strøm inntil 6A, eller 6 kwh, to personer og dusj og en hund på plasser hvor det er tillatt. Katalogen med rabattkortet får du kjøpt i nettbutikken. Det trykkes ny guide hvert år.​


Publisert: 11.06.2020 09:55
Sist endret: 14.06.2022 12:49


 

Annonser