Aktiviteter

 

 

HØSTTREFFEN PÅ KYNNA ER AVLYSThttp://www.nocc.no/lokal/solor/Sider/HØSTTREFFEN--PÅ-KYNNA-ER-AVLYST.aspxHØSTTREFFEN PÅ KYNNA ER AVLYST17.08.2020 10:00:00
Høst treff 2020 Er desverre avlysthttp://www.nocc.no/lokal/haugesund/Sider/Høst-treff-2020.aspxHøst treff 2020 Er desverre avlyst04.09.2020 09:00:00
Avlyst: Høsttreff: Tema SAUhttp://www.nocc.no/lokal/hamar/Sider/tematreff2020.aspxAvlyst: Høsttreff: Tema SAU11.09.2020 13:00:00
FLYTTET 40 års jubileum 24. aprilhttp://www.nocc.no/lokal/sunndal/Sider/40-års-jubileum-5.-september.aspxFLYTTET 40 års jubileum 24. april24.04.2021 16:00:00
EGNE AKTIVITETERhttp://www.nocc.no/lokal/haugesund/Sider/aktuelt.aspxEGNE AKTIVITETER
Avd 128. Aktivitetskalender 2020http://www.nocc.no/lokal/haugesund/Sider/Aktivitetskalender-2020.aspxAvd 128. Aktivitetskalender 2020
Aktivitetskalender Vestfold Søndrehttp://www.nocc.no/lokal/vestfoldsondre/Sider/Aktivitetskalender.aspxAktivitetskalender Vestfold Søndre

Husk rabatt på campingplasser i sommer!

​​​​Årets NBCC Topp Camping-plass 2019, Gullvåg Camping. ​​​FOTO: Gullvåg Camping

​NBCC har en rekke rabattavtaler på campingplasser som våre medlemmer kan benytte seg av når de er ute å reiser.

NBCC Topp C​amping

Dette er vår egen campingkjede hvor det er medlemmene som har valgt ut plassene. Det er ikke alltid de flotteste plassene, men det er plasser hvor caravanistene blir godt mottatt av vertskapet. Et sted hvor det er spesielt godt renhold, og hvor det er trygge forhold for barn. Med andre ord et sted hvor det er hyggelig å være.​

NBCCs medlemmer får på disse plassene en rabatt ved at hvert åttende døgn er gratis ved bruk av NBCC Topp Camping stemplingskort. Alle får stemplingskort i velkomstpakken sin, og når du trenger fler får du det hos campingplassene eller ved å kontakte NBCCs administrasjon.

Oversikt over alle plassene finner du på www.nbocc.no > Medlemsfordeler  > N​BCC Topp Camping​.

Regler for bruk av NBCC Topp Camping stemplingskort​
- Det skal stemples i en rute for hvert overnattingsdøgn.
- En - 1 - gratis døgnavgift gis for ett utstemplet kort per besøk. Betaling for strøm kan tilkomme.
- Stemplingskortet kan ikke benyttes sammen med andre fordelsavtaler.
- For spesialperioder på campingplass gis det ikke alltid gratisdøgn, men kortet skal stemples.

Nå i 2020 er det ganske begrenset reiser utenfor Norge, men vi minner alikevel på at vi har rabattavtaler på campingplasser i Europa også:

Sverige og ​​​Finland

NBCCs medlemmer vil også få rabatt på campingplasser som drives av Caravan Club of Sweden. Rabatten vil for våre medlemmer være på lik linje med det medlemmene i Caravan Club of Sweden får, du trenger bare å vise frem et gyldig medlemskort fra NBCC. Se oversikt over de svenske plassene på caravanclub.se.

Medlemmene våre​ får også rabatt på campingplassene til den finske klubben, SF Caravan Ry. Oversikten over disse plassene finner du på SF Caravan Ry sine hjemmesider (OBS! Nettsiden er hovedsakelig på finsk).​

Campingplasser i Europa​​

NBCC har avtaler med en rekke utenlandske campingplasser hvor rabattene kan variere noe, men de fleste gir ti prosent på overnatting. Andre har rabatter på tilleggstjenester. Oversikten over disse plassene finner du på ​Europa Camping​.

​​Camping Card International (CCI) o​g Camping Key Europe​ (CKE)

Begge disse campingkortene gir rabatter på en rekke campingplasser i Europa. Les mer om bestilling av kortene og fordelene de gir under Rabatter på campingkort​.​​

Lavsesong rabatt i Europa

Norsk Bobil og Caravan Club tilbyr sine medlemmer ACSI rabattkort som gir sterkt reduserte campingpriser utenfor sesongen. Prisen inkluderer plass for bobil, campingvogn med fortelt, strøm inntil 6A, eller 6 kwh, to personer og dusj og en hund på plasser hvor det er tillatt. Katalogen med rabattkortet får du kjøpt i nettbutikken. Det trykkes ny guide hvert år.​


Publisert: 11.06.2020 09:55
Sist endret: 11.06.2020 09:55


 

Annonser