Egne aktiviteter

 

 

Region 11's barnetreff på Ingestrand Campinghttp://www.nocc.no/lokal/askim/Sider/Regiontreff-2019.aspxRegion 11's barnetreff på Ingestrand Camping24.05.2019 09:00:00
Kanontreff på Mysen 14. -16. junihttp://www.nocc.no/lokal/askim/Sider/Kanontreffet-2019.aspxKanontreff på Mysen 14. -16. juni14.06.2019 17:00:00
Høsttreff på Kanaltangen, Strømsfoss, Østfoldhttp://www.nocc.no/lokal/askim/Sider/Høsttreff-2019.aspxHøsttreff på Kanaltangen, Strømsfoss, Østfold30.08.2019 06:00:00

NBCC Aktiviteter

 

På valg på årsmøtet i 2015

​​På valg på årsmøtet onsdag 11. februar 2015
 
Følgende er på valg og forslag skal fremmes av valgkomiteen:

Leder Elisabeth S Bjørnstad, Rakkestad (sittet i 2014)velges for 2 år
Kasserer Tore A Solberg, Mysen (sittet i 2013-2014)velges for 2 år
Styremedlem Liv Brennhovd, Spydeberg (sittet i 2013-2014)velges for 2 år
   
Varamedlem Frank Rosenquist, Hemnes (sittet i 2014) velges for 1 år
Varamedlem Mette Strand Lysaker, Mysen (sittet i 2014) velges for 1 år
Varamedlem Grethe-Lill Andresen, Mysen(sittet i 2014) velges for 1 år
   
Revisor Nina Teig, Båstad (sittet i 2013-2014) velges for 2 år
   
Ridderkollegium Iren Storlien, Mysen (sittet som leder i 2014) velges for 1 år
Ridderkollegium Arnt Frogner, Askim (sittet i 2013) velges for 1 år
Ridderkollegium Knut Pettersen, Mysen (sittet i 2013) velges for 1 år
Årsmøtet velger leder av Ridderkollegiumet for Det Edle Drag    
   
Teknisk komite Arnt Frogner, Askim (leder)(sittet i 2014) velges for 1 år
Teknisk komite Olav Brennhovd, Spydeberg (sittet i 2014) velges for 1 år
Teknisk komite Harald Celand, Knapstad (sittet i 2014) velges for 1 år
Teknisk komite Arild Kristiansen, Mysen (sittet i 2014) velges for 1 år
Teknisk komite Arne Ingar Strand, Trøgstad (sittet i 2014) velges for 1 år
Teknisk komite Tore Håvak, Son(sittet i 2014)velges for 1 år
   
Arr.komite Kai Holmen, Skjeberg (leder)(sittet i 2014) velges for 1 år
Arr.komite Iren og Magne Storlien, Mysen (sittet i 2014) velges for 1 år
Arr.komite Liv og Olav Brennhovd, Spydeberg(sittet i 2014) velges for 1 år
Arr.komite Marvel Skjeltorp og Tore Håvak, Ørje(sittet i 2014) velges for 1 år
Arr.komite Aud og Helge Lannem, Rakkestad(sittet i 2014) velges for 1 år
Arr.komite Torbjørg og Per A Lier, Trøgstad(sittet i 2014) velges for 1 år
Arr.komite Solveig og David Sjøen, Spydeberg(sittet i 2014) velges for 1 år
Arr.komite Lillian og Leif Danielsen, Båstad(sittet i 2014) velges for 1 år
   
Redaksjonskomite Magne Storlien, Mysen (sittet i 2014) velges for 1 år
Redaksjonskomite Tore Håvak, Son (sittet i 2014) velges for 1 år
   
Dessuten er disse på valg og forslag skal fremmes av styret:    
   
Valgkomiteen Iren Storlien, Mysen (leder)(sittet som leder i 2014)velges for 1 år
Valgkomiteen Gunnar Leren, Ørje (sittet i 2014) velges for 1 år
Valgkomiteen Per A Lier, Trøgstad (sittet i 2014) velges for 1 år
Årsmøtet velger leder av valgkomiteen    
   
Vara til valgk​omiteen Inge Gabrielsen, Tomter (sittet i 2014) velges for 1 år
Vara til valgkomiteen Tor Ulf Bygmester, Råholt (sittet i 2014)velges for 1 år
​Vara til valgkomiteen Cristian Bühler, Mysen (sittet i 2014) velges for 1 år


 

Annonser

 

 

Facebookhttps://www.facebook.com/nbccaskimFacebook
Grasrotandelenhttp://www.nocc.no/lokal/askim/Sider/grasrotandelen.aspxGrasrotandelen
Ferda Mysenhttp://www.mysencaravan.noFerda Mysen
Slitu Karosseriverkstadhttp://www.slitu.noSlitu Karosseriverkstad
Askim Caravan & Fritidhttp://www.finn.no/finn/car/mobilehome/result?orgId=1768090144Askim Caravan & Fritid
Norum Bobilgårdenhttp://www.norumbobilgaarden.no/Norum Bobilgården
Essen Bilhttp://www.essenbil.noEssen Bil
Andresen Bil Ramstadløkkahttps://andresenbil.no/ramstadlokkaAndresen Bil Ramstadløkka
NBCC avd. Askim og omegnhttp://www.nocc.no/lokal/askimNBCC avd. Askim og omegn