Aktiviteter

 

 

Aktivitetskalender for 2019http://www.nocc.no/lokal/drammen/Sider/Aktivitetskalender-for-2019.aspxAktivitetskalender for 201907.01.2019 11:00:00
Årsfest avd. Sunnmørehttp://www.nocc.no/lokal/sunnmore/Sider/Årsfest-avd.-Sunnmøre.aspxÅrsfest avd. Sunnmøre16.02.2019 19:00:00
Medlemsmøte Cabo Nordmørehttp://www.nocc.no/lokal/sunndal/Sider/Medlemsmøte-Cabo-Nordmøre_2.aspxMedlemsmøte Cabo Nordmøre27.04.2019 10:00:00
Sosial kveld på Brekkøya Camping Restaurantenhttp://www.nocc.no/lokal/sunndal/Sider/Sosial-kveld-på-Brekkøya-Camping-Restauranten_2.aspxSosial kveld på Brekkøya Camping Restauranten27.04.2019 16:00:00
Eda treff 2019http://www.nocc.no/lokal/oslo/Sider/03.05.2019-Eda-treff-2019.aspxEda treff 201903.05.2019 13:00:00
Region 11's barnetreff på Ingestrand Campinghttp://www.nocc.no/lokal/askim/Sider/Regiontreff-2019.aspxRegion 11's barnetreff på Ingestrand Camping24.05.2019 09:00:00
Ænslestreffet 2019http://www.nocc.no/lokal/hamar/Sider/Aenslestreff-2019.aspxÆnslestreffet 201929.05.2019 12:00:00
Trafikksikkerhetsdag 2019http://www.nocc.no/lokal/haugesund/Sider/Trafikksikkerhetsdag-2018.aspxTrafikksikkerhetsdag 201906.06.2019 11:00:00
Pinsetreff 7-10.06.2019 NBCC avd. Altahttp://www.nocc.no/lokal/alta/Sider/Pinsetreff-7-10.06.2019.aspxPinsetreff 7-10.06.2019 NBCC avd. Alta07.06.2019 09:00:00
Pinsetreff på Kynna -2019http://www.nocc.no/lokal/solor/Sider/Pinsetreff-på-Kynna--2019.aspxPinsetreff på Kynna -201907.06.2019 14:00:00

Kontakt NBCC, region eller avdeling

​​​Se kontaktinformasjon og oversikt over tillitsvalgte sentralt i NBCC eller i din avdeling eller region.

For oversikt i region: Velg den aktuelle regionen i feltet Region. (NB! Avdeling må ikke være valgt.)

For oversikt i avdeling: Velg den aktuelle avdeling i feltet Avdeling. (NB! Region må ikke være valgt.)

For oversikt over tillitsvalgte i de sentrale komiteene, klikk her (eller klikk Om NBCC > Sentrale komiteer​).​

  • Kontaktinformasjon Norsk Bobil og Caravan Club (NBCC)
  • Styremedlemmer Norsk Bobil og Caravan Club (NBCC)
Verv Navn Mobil Epost
Styremedlem Arne Kristian Nyborg 41684999 arne.nyborg@nocc.no
Landsstyremedlem Arne Kristian Nyborg 41684999 arne.nyborg@nocc.no
Landsstyremedlem Carl Eivind Mølstre 41532404 carl.eivind.molstre@uptime.no
Sentralst. Varamedlem Carl Eivind Mølstre 41532404 carl.eivind.molstre@uptime.no
Landsstyremedlem Dagfinn Edvard Pedersen 93453237 dagfinn.pedersen@gmail.com
Sentralstyremedlem Elisabeth Adelsten Elvestad 93440613 Urdsbarn@ntebb.no
Landsstyremedlem Elisabeth Adelsten Elvestad 93440613 Urdsbarn@ntebb.no
Landsstyremedlem Håvard Løberg 91363561 haa-loeb@online.no
Landsstyremedlem Johan Pauli Bjarnaberg 48262380 johan@vestmanna.no
Landsstyremedlem John Olav Hammervik 97090750 john-hammervik@hotmail.com
Landsstyremedlem Jørn Anders Brunsvik 47755943 j-brunsv@online.no
Landsstyremedlem Liv Norum 48027533 liv.norum14@gmail.com
Landsstyremedlem Monica Andreassen 90152175 monica.r.andreassen@hotmail.com
Landsstyremedlem Oddlaug Holthe Olsen 97141466 oddlaug@holtheolsen.no
Landsstyremedlem Ottar Kaspersen 99505285 ott-kasp@online.no
Landsstyremedlem Per Hans Hofseth 92808715 gp.hofseth@gmail.com
Landsstyremedlem Petter A. M. Nilsen 90362286 pemnilse@kraftlaget.no
Sentralst. President Petter A. M. Nilsen 90362286 pemnilse@kraftlaget.no
Landsstyremedlem Roald Stakland 40639849 rstakland@outlook.com
Sentralst. Visepresident Stig Rune Marthinsen 97122834 stig@nor-team.net
Landsstyremedlem Stig Rune Marthinsen 97122834 stig@nor-team.net
Landsstyremedlem Trond Nauf 93096902 trondnauf@hotmail.com
Landsstyremedlem Vigdis Tønnessen 99715017 vigdis.tonnessen@gmail.com
Sentralstyremedlem Vigdis Tønnessen 99715017 vigdis.tonnessen@gmail.com


 

Annonser