Aktiviteter

 

 

Høsttreff. Tema: Elghttp://www.nocc.no/lokal/hamar/Sider/Tematreff-2019.aspxHøsttreff. Tema: Elg06.09.2019 13:00:00
Tour St. Goarshausenhttp://www.nocc.no/aktiviteter/Sider/Tour-St.-Goarshausen.aspxTour St. Goarshausen12.09.2019 10:00:00
Caravanmessen 2019http://www.nocc.no/aktiviteter/Sider/Caravanmessen_2.aspxCaravanmessen 201912.09.2019 13:00:00
Medlemskveld på Ferdahttp://www.nocc.no/lokal/sunnmore/Sider/Medlemskveld-2019.aspxMedlemskveld på Ferda25.09.2019 17:00:00
Høstfest 2019http://www.nocc.no/lokal/sunnmore/Sider/Høstfest-2019.aspxHøstfest 201919.10.2019 17:00:00
Om Messecamp 2019http://www.nocc.no/lokal/romerike/Sider/messecamp.aspxOm Messecamp 2019
Aktivitetskalender for 2019http://www.nocc.no/lokal/drammen/Sider/Aktivitetskalender-for-2019.aspxAktivitetskalender for 2019
Aktivitetskalender Vestfold Søndrehttp://www.nocc.no/lokal/vestfoldsondre/Sider/Aktivitetskalender.aspxAktivitetskalender Vestfold Søndre

Kontakt NBCC, region eller avdeling

​Åpningstider administrasjonen:
Man-tors: 08:00 - 15:30
Fre: 08:00 - 15:00
Telefonen åpner kl. 10:00
Mellom 1. mai og 1. september:
Man-fre: 08:00 - 15:00
Telefonen åpner kl. 10:00
Kan være begrenset telefontid enkelte uker om sommeren, pga. ferieavvikling og liten bemanning.

​​​

Se kontaktinformasjon og oversikt over tillitsvalgte sentralt i NBCC eller i din avdeling eller region.

For oversikt i region: Velg den aktuelle regionen i feltet Region. (NB! Avdeling må ikke være valgt.)

For oversikt i avdeling: Velg den aktuelle avdeling i feltet Avdeling. (NB! Region må ikke være valgt.)

For oversikt over tillitsvalgte i de sentrale komiteene, klikk her (eller klikk Om NBCC > Sentrale komiteer​).​

  • Kontaktinformasjon Norsk Bobil og Caravan Club (NBCC)
  • Styremedlemmer Norsk Bobil og Caravan Club (NBCC)
Verv Navn Mobil Epost
Styremedlem Arne Kristian Nyborg 41684999 arne.nyborg@nocc.no
Landsstyremedlem Arne Kristian Nyborg 41684999 arne.nyborg@nocc.no
Sentralst. Varamedlem Carl Eivind Mølstre 41532404 carl.eivind.molstre@uptime.no
Landsstyremedlem Carl Eivind Mølstre 41532404 carl.eivind.molstre@uptime.no
Landsstyremedlem Dagfinn Edvard Pedersen 93453237 dagfinn.pedersen@gmail.com
Sentralstyremedlem Elisabeth Adelsten Elvestad 93440613 Urdsbarn@ntebb.no
Landsstyremedlem Elisabeth Adelsten Elvestad 93440613 Urdsbarn@ntebb.no
Landsstyremedlem Håvard Løberg 91363561 haa-loeb@online.no
Landsstyremedlem Johan Pauli Bjarnaberg 48262380 johan@vestmanna.no
Landsstyremedlem John Olav Hammervik 97090750 john-hammervik@hotmail.com
Landsstyremedlem Jørn Anders Brunsvik 47755943 j-brunsv@online.no
Landsstyremedlem Liv Norum 48027533 liv.norum14@gmail.com
Landsstyremedlem Monica Andreassen 90152175 monica.r.andreassen@hotmail.com
Landsstyremedlem Oddlaug Holthe Olsen 97141466 oddlaug62@gmail.com
Landsstyremedlem Ottar Kaspersen 99505285 ott-kasp@online.no
Landsstyremedlem Per Hans Hofseth 92808715 gp.hofseth@gmail.com
Landsstyremedlem Petter A. M. Nilsen 90362286 pemnilse@kraftlaget.no
Sentralst. President Petter A. M. Nilsen 90362286 pemnilse@kraftlaget.no
Landsstyremedlem Roald Stakland 40639849 rstakland@outlook.com
Landsstyremedlem Stig Rune Marthinsen 97122834 stig@nor-team.net
Sentralst. Visepresident Stig Rune Marthinsen 97122834 stig@nor-team.net
Landsstyremedlem Trond Nauf 93096902 trondnauf@hotmail.com
Landsstyremedlem Vigdis Tønnessen 99715017 vigdis.tonnessen@gmail.com
Sentralstyremedlem Vigdis Tønnessen 99715017 vigdis.tonnessen@gmail.com


 

Annonser