Aktiviteter

 

 

Årsfest-27.10.2018 NBCC avd. Altahttp://www.nocc.no/lokal/alta/Sider/Årsfest-27.10.2018.aspxÅrsfest-27.10.2018 NBCC avd. Alta27.10.2018 08:00:00
Julebord avd. Hamar og omegnhttp://www.nocc.no/lokal/hamar/Sider/Julebord-17.-november-2018.aspxJulebord avd. Hamar og omegn17.11.2018 18:00:00
Pinsetreff 7-10.06.2019 NBCC avd. Altahttp://www.nocc.no/lokal/alta/Sider/Pinsetreff-7-10.06.2019.aspxPinsetreff 7-10.06.2019 NBCC avd. Alta07.06.2019 09:00:00
Caravanmessen 2019http://www.nocc.no/aktiviteter/Sider/Caravanmessen_2.aspxCaravanmessen 201912.09.2019 13:00:00
Aktivitetskalender for avd. Bergen-Hordaland 2018http://www.nocc.no/lokal/bergen/Sider/Aktivitetskalender-for-2018.aspxAktivitetskalender for avd. Bergen-Hordaland 2018
Julebord 24. november på Folkehjelpa Drammenhttp://www.nocc.no/lokal/drammen/Sider/Julebord-lørdag-25.-november-på-Gimle-Grendehus.aspxJulebord 24. november på Folkehjelpa Drammen
Aktivitetskalender Vestfold Søndrehttp://www.nocc.no/lokal/vestfoldsondre/Sider/Aktivitetskalender.aspxAktivitetskalender Vestfold Søndre

Kontakt NBCC, region eller avdeling

​​​Se kontaktinformasjon og oversikt over tillitsvalgte sentralt i NBCC eller i din avdeling eller region.

For oversikt i region: Velg den aktuelle regionen i feltet Region. (NB! Avdeling må ikke være valgt.)

For oversikt i avdeling: Velg den aktuelle avdeling i feltet Avdeling. (NB! Region må ikke være valgt.)

For oversikt over tillitsvalgte i de sentrale komiteene, klikk her (eller klikk Om NBCC > Sentrale komiteer​).​

  • Kontaktinformasjon Norsk Bobil og Caravan Club (NBCC)
  • Styremedlemmer Norsk Bobil og Caravan Club (NBCC)
Verv Navn Mobil Epost
Landsstyremedlem Arne Kristian Nyborg 41684999 arne.nyborg@nocc.no
Styremedlem Arne Kristian Nyborg 41684999 arne.nyborg@nocc.no
Landsstyremedlem Carl Eivind Mølstre 41532404 carl.eivind.molstre@uptime.no
Sentralst. Varamedlem Carl Eivind Mølstre 41532404 carl.eivind.molstre@uptime.no
Sentralstyremedlem Elisabeth Adelsten Elvestad 93440613 Urdsbarn@ntebb.no
Landsstyremedlem Elisabeth Adelsten Elvestad 93440613 Urdsbarn@ntebb.no
Landsstyremedlem Håvard Løberg 91363561 haa-loeb@online.no
Landsstyremedlem Johan Pauli Bjarnaberg 48262380 johan@vestmanna.no
Landsstyremedlem John Olav Hammervik 97090750 john-hammervik@hotmail.com
Landsstyremedlem Liv Norum 48027533 liv.norum14@gmail.com
Landsstyremedlem Oddlaug Holthe Olsen 97141466 oddlaug@holtheolsen.no
Landsstyremedlem Ottar Kaspersen 99505285 ott-kasp@online.no
Landsstyremedlem Petter A. M. Nilsen 90362286 pemnilse@kraftlaget.no
Sentralst. President Petter A. M. Nilsen 90362286 pemnilse@kraftlaget.no
Landsstyremedlem Stig Rune Marthinsen 97122834 stig@nor-team.net
Sentralst. Visepresident Stig Rune Marthinsen 97122834 stig@nor-team.net
Landsstyremedlem Thorstein Skjellstad 48141852 thorstein.skjellstad@nocc.no
Landsstyremedlem Trond Nauf 93096902 trondnauf@hotmail.com
Landsstyremedlem Vigdis Tønnessen 99715017 vigdis.tonnessen@gmail.com
Sentralstyremedlem Vigdis Tønnessen 99715017 vigdis.tonnessen@gmail.com


 

Annonser